W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
Widok

Spring Meeting 2013 dobrą okazją na dołączenie do MPI

Spring Meeting 2013 dobrą okazją na dołączenie do MPI -

W dniach 19-22 marca 2013 r. w Warszawie odbywa się Meetings Week Poland, który zostanie zakończony zostanie wiosennym spotkaniem MPI Poland Club. Dla osób zainteresowanych jest to również okazja by dołączyć do klubu i dodatkowo zdobyć cenną nagrodę.

 

 

 

 

 

 


W trakcie Meetings Week Poland dla nowych członków klubu obowiązuje specjalna promocja. Wśród osób, które wypełnią i wyślą deklarację członkowską w tym tygodniu, wylosowane zostaną voucher do Hotelu Radisson Blu Kraków,  aplikacja eventowa GCBeVENT oraz Karta Turysty uprawniająca do zniżek w ponad 130 obiektach w Trójmieście.

Jak tłumaczą przedstawiciele klubu, dla MPI Poland Club najważniejsza są edukacja oraz networking. Edukacja to  warsztaty i wyjątkowe szkolenia z ciekawymi, pełnymi pasji ludźmi (ostatnio z Mateuszem Kusznierewiczem, Gdańskim Ambasadorem Kongresów Polskich i Ambasadorem Morskim), a networking to różnorodność członków MPI, którymi są studenci, właściciele firm eventowych, pracownicy biur convention, gwarantuje interesujące i niepowtarzalne kontakty. Ponadto MPI daje poczucie dumy z przynależności do prestiżowego stowarzyszenia.

Więcej informacji na temat klubu można znaleźć pod adresem http://mpi.conrego.pl.