W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
Widok

Podsumowanie marcowego Spring Meeting

Podsumowanie marcowego Spring Meeting -

22 marca 2013 r. w Warszawie odbyła się druga w tym roku konferencja MPI Poland, która po raz pierwszy została połączona z Future Leaders Forum, dając możliwość bezpośrednich kontaktów między profesjonalistami branży spotkań i przyszłymi liderami - dziś studentami.
 

 

 

  

 


Spring Meeting rozpoczął Jasiek Mela z Fundacji Poza Horyzonty. W swoim wystąpieniu mówił o tym, że aby motywować innych, trzeba najpierw zacząć od siebie - tak jest po prostu uczciwie i efektywnie. Kolejny mówca - Miguel Neves, Knowledge and Social Media Manager IMEX Group, starając się przybliżyć specyfikę pokolenia wchodzącego na rynek pracy w kontekście branży spotkań w syntetyczny sposób zaprezentował ich oczekiwania, potrzebę partnerstwa, poszanowania pomysłowości i nieszablonowości działań podejmowanych w coraz bardzie cyfrowym i wirtualnym otoczeniu. Z kolei Bruce Tepper z Joselyn, Tepper & Associates Ltd. w swym wystąpieniu testował polską branżę spotkań w kontekście pozafinansowych narzędzi motywacji pracowników w małych i średnich firmach.  Sebastian Tondeur, CEO and Member of Executive Committee, MCI Group, zaprezentował precyzyjny i spójny system budowy właściwego zespołu, jako klucza do osiągnięcia sukcesu firm działających w branży spotkań. Druga część spotkania miała charakter czysto warsztatowy - Aleksandra Rzeźniczek poprowadziła czterogodzinne warsztaty na temat "Jak być lepszym szefem?", podkreślając znaczenie charyzmy, zdolności komunikacyjnych, umiejętnego delegowania obowiązków.

Patronami wiosennej konferencji MPI Poland byli Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji, Conrego, Brill AVMedia, Safran Catering oraz Meetings Week Poland 2013.