W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
Widok

Relacja z IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw 2013

Relacja z IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw 2013 -

22 marca 2013 r. 130 studentów z siedmiu uczelni wzięło udział w konferencji przeznaczonej dlla osób, które swoją przyszłość wiążą z branżą przemysłu spotkań.
 

 

 

  

 

 


Wykładowcy z całego świata, przyjechali do Warszawy, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi młodymi profesjonalistami. Jest to doskonała okazja, do wejścia w świat przemysłu spotkań oraz poznania wielu światowych ekspertów. Była to już 8 edycja tego wydarzenia i jak co roku zawierała kolejny nowy element wydarzenia. W tym roku w programie przewidziany został czas na tzw. round tables, czyli spotkania z wybranymi ekspertami danego segmentu przemysłu spotkań prowadzone w mniejszych grupach. Dzięki temu studenci mieli okazję do rozmowy w bardziej kameralnym gronie, zadania bezpośrednich pytań.

- Cieszę się, że tegoroczna edycja została przygotowana przez studentów – członków Koła Naukowego Grupy Uczelni Vistula SPORT (Sportowe Przemyślenia o Rynku Turystycznym). Ich pasja i zaangażowanie doprowadziły do organizacji wspaniałego wydarzenia – komentuje prorektor SGTiR dr Krzysztof Celuch.

Poszczególne panele konferencji pozwoliły odpowiedzieć na pytania czego tak naprawdę poszukują pracodawcy, jak wyróżnić się spośród tłumu oraz na czym w rzeczywistości polega planowanie wydarzeń w korporacjach. Uczestnicy dowiedzieli się także o tym, co ważne jest na rynku pracy a w szczególności w branży przemysłu spotkań, a czego żaden wykładowca akademicki nie powie w czasie studiów. Ciekawą prezentacją była także sztuka motywowania samego siebie do działania i podejmowania wyzwań. Kolejnymi tematami poruszonymi na konferencji była ogólna charakterystyka przemysłu spotkań na całym świecie oraz możliwości kariery, jakie otwierają się przed młodymi ludźmi w Polsce, a także networking, jako ważny element rozwoju każdej branży.

Dodatkowo w ramach IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw odbył się półfinał konkursu IMEX University Challenge, w którym wzięła udział Klaudyna Mielicka – studentka III roku AFiB Vistula. Oprócz niej w półfinale znalazły się Natalia Wojcińska i Barbara Sączawa z Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Zwyciężczyni – Natalia Wojcińska weźmie udział w międzynarodowym finale podczas branżowych targów IMEX we Frankfurcie, w którym nagrodą jest udział w kongresie MPI WEC w USA. Oprócz niej w finale znalazła się Agata Macherska (studentka III roku AFiB Vistula), która wygrała eliminacje europejskie. Dla zainteresowanych projektem kolejna szansa już za rok!

Konferencja IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw odbyła się w ramach Meetings Week Poland przy wsparciu MPI Poland Club.

źródło: MPI Poland Club