W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
Widok

GCB Partnerem Strategicznym MPI

GCB Partnerem Strategicznym MPI -
Na początku maja 2013 roku MPI Poland Club i Gdańsk Convention Bureau GOT podpisały umowę o partnerstwie strategicznym, która będzie obowiązywać do kwietnia 2014 roku.
 
 
 
 
 
 
 
- Bardzo się cieszę, że udało nam się znaleźć sponsora strategicznego, który pozwoli nam rozwinąć skrzydła i wykonać kolejny krok dla budowania podwalin naszej organizacji w Polsce – mówi Prezes MPI Poland Wojciech Liszka - Związanie się z właściwym podmiotem było dla nas kluczowe ze względów wizerunkowych i cieszymy się, ze Gdańsk Convention Bureau dostrzega w Meetings Professionals International miejsce do promowania swojej destynacji. Postaramy się wesprzeć naszych partnerów, aby większa liczba organizatorów spotkań kierowała swój biznes do Trójmiasta. Nasza współpraca oznacza również, że wydarzenia organizowane przez MPI Poland dwukrotnie w najbliższym roku zagoszczą nad morzem - dodaje.
 
Gdańsk i Region od kilku lat plasuje się w czołówce polskich destynacji konferencyjnych, czego dowodem jest nie tylko wzrastająca z roku na rok ilość spotkań biznesowych organizowanych w województwie pomorskim, ale też wzrost świadomości za granicą, że Gdańsk to poza historyczną Stocznią Gdańską i jej burzliwą historią, również atrakcyjna destynacja konferencyjna. Także samo Gdańsk Convention Bureau (GCB) jest postrzegane jako jedno z prężniej działających biur convention w Polsce. - Teraz czas, aby zaangażować się promocyjnie w MPI Poland Club i wykorzystać istniejące kanały marketingowe stowarzyszenia do promocji produktów i wydarzeń organizowanych przez GCB oraz podniesienia prestiżu naszego biura - mówi Anna Górska, Prezes Zarządu. - Wspomagamy również organizacje w których widzimy potencjał a MPI niewątpliwie taki potencjał posiada - przyznaje.
 
Dzięki partnerstwu dwie tegoroczne konferencje szkoleniowe MPI odbędą się w Gdańsku. Oficjalne ogłoszenie Partnerstwa odbędzie się podczas targów IMEX, które w dniach 21-23 maja we Frankfurcie.