W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
Widok

Członkowie MPI odwiedzili krakowskie centrum kongresowe

Członkowie MPI odwiedzili krakowskie centrum kongresowe -
21 czerwca 2013 r. odbyła się prezentacja ICE przeznaczona dla członków MPI Poland Club.
 
 
 
 
 
 
 
Zaproszeni goście mogli obejrzeć z zewnątrz teren budowy, zapoznając się z bryłą obiektu projektu krakowskiej pracowni Ingarden&Ewy oraz japońskiego architekta Arata Isozaki. ICE to nie tylko skrót nazwy International Conferencing&Entertaiment, ale także skojarzenie z formą przypominającą rozpuszczającą się bryłę lodu. Obiekt zostanie oddany do użytku w czwartym kwartale 2014 roku. Największa Sala Audytoryjna będzie mogła pomieścić do 2100 osób. Oprócz tego do dyspozycji będą też sale: teatralna, kameralna, zespół sal konferencyjnych oraz sale wielofunkcyjne. Dla członków MPI, organizatorów, zleceniodawców i podwykonawców  branży spotkań, było to bardzo ciekawe i inspirujące doświadczenie. 
 
- Prezentacja nowopowstającego centrum kongresowego dla członków stowarzyszenia MPI Poland Club była dla nas niezwykle ważna. MPI to jedno z najważniejszych stowarzyszeń w międzynarodowej branży spotkań, dlatego bardzo cieszymy się, że nasz obiekt wzbudził zainteresowanie członków polskiego oddziału i mamy nadzieję, że przyniesie to owocną współpracę w przyszłości – podkreśla Izabela Helbin, Dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, operatora ICE Kraków.