W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
Widok

MPI Poland po branżowym spotkaniu w Toruniu zaprasza na szkolenie w Gdańsku!

MPI Poland po branżowym spotkaniu w Toruniu zaprasza na szkolenie w Gdańsku! -
Miniony weekend był bardzo pracowitym czasem dla członków MPI Poland Club. To właśnie wtedy, w dniach 3-4 sierpnia 2013 r. w Toruniu odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "MPI Poland Business Plan Meeting". Kolejne spotkanie zaplanowano na 6 września 2013 r. w gdańskim Olivia Business Centre.
 
 
 
 
 
 
 
W spotkaniu wzięło udział ponad 20 osób. Członkowie MPI zaplanowali po cele i działania na najbliższy rok, koncentrując się na przyciągnięciu większej liczby członków oraz osiągnięciu satysfakcji członków już zrzeszonych. W jaki sposób chcą to zrobić? Między innymi poprzez oferowanie bogatego i odpowiadającego ich potrzebom programu edukacyjnego i lojalnościowego.
 
W spotkaniu wzięło również udział dwóch przedstawicieli globalnego MPI, Brad Shanklin, Senior Director Chapters & Member Services oraz nowopowołany Senior Director for European Operations- Pierre Fernandez. Brad i Pierre podzielili się swoimi doświadczeniami m.in. w zakresie nowego modelu wsparcia finansowego dla oddziałów i Klubów MPI na całym świecie.
 
Dwudniowe spotkanie było bardzo intensywne. Prowadzone w formie warsztatów przez Prezesa MPI Poland Wojciecha Liszka. W spotkaniu wzięli udział wszyscy członkowie Zarządu MPI a także dwie osoby z Gdańska, Anna Górska, Wiceprezes MPI ds. członkostwa, Prezes Gdańsk Convention Bureau GOT oraz Anna Kopek, właściciel firmy Teja Tur.
 
Było to pierwsze w historii MPI Poland Club, które odbyło się w Toruniu. Kolejne spotkanie MPI zaplanowano na 6 września 2013 r. - odbędzie się ono w Gdańsku, w niedawno oddanym do użytku Olivia Business Centre – nowoczesnym kompleksie z widokiem na morze. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą Jake Jephcott, Director - International Development w Olivia Business Centre oraz Bartosz Jurki.
 
Przypomnijmy, że MPI Meeting Professionals International to jedno z największych i najprężniej rozwijających się stowarzyszeń na świecie. Zrzesza profesjonalistów przemysłu spotkań od studentów po organizatorów eventów, korporatów i szefów stowarzyszeń. "Jeśli pracujesz w międzynarodowym zespole i chcesz dowiedzieć się jak zarządzać takim zespołem, podczas szkolenia połączonego z warsztatami dowiesz się jak osoby reprezentujące różne kultury wzbogacają pracę zespołu i  jak to wpływa na otwartość kulturową Twojej firmy. Przyjdź i poznaj ludzi, którzy swoją karierę zawodową związali z Polską! Posłuchaj, jak im się pracuje z Polakami, co ich zaskoczyło, co w nas cenią, a czego my możemy się od nich nauczyć" - zachęcają do udziału w szkoleniu przedstawiciele MPI Poland Club.