W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
Widok

Zaproszenie na bezpłatną konferencję o bezpieczeństwie eventów

Zaproszenie na bezpłatną konferencję o bezpieczeństwie eventów -

Już 4 października 2012 r. w w hotelu Radisson Blu Centrum w Warszawie odbędzie się jesienne spotkanie MPI Poland Club, podczas którego omówiony zostanie temat organizacji bezpiecznych wydarzeń. Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

 

 

 

 

 


Jak informują organizatorzy wydarzenia, podczas konferencji zostaną przedstawione wszelkie aspekty bezpiecznej imprezy pod kątem prawnym uwzględniając ustawę o turystyce i ubezpieczenia, a także bezpiecznego przeprowadzenia imprezy pod kątem BHP.
 
Konferencja odbędzie się  4 października 2012 w godz. 10:30–16:30 w hotelu Radisson Blu Centrum, ul. Grzybowska 24 w Warszawie. Dla osób, które dokonają rejestracji za pośrednictwem strony internetowej www.mpi.conrego.pl wstęp na spotkanie jest bezpłatny.
 
Sponsorem spotkania jest sieć hoteli Radisson Blu oferująca nowy koncept konferencyjny eXperience meetings by Radisson Blu.

źródło: www.mpiweb.pl