W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
Widok

MPI Winter Meeting 2014 odbyło się 23 stycznia

MPI Winter Meeting 2014 odbyło się 23 stycznia -

W czwartek, 23 stycznia 2014 w Warszawie odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie MPI Poland. Tematem spotkania było zarządzanie projektami. Zapoczątkowało ono nowy cykl poświęcony temu zagadnieniu.

Spotkanie poprowadziła Teresa Osikowska, project manager i konsultant z doświadczeniem w zarządzaniu projektami dla klientów krajowych i międzynarodowych. Konferencja była wprowadzeniem do zagadnienia zarządzania projektami w branży eventowej. Prowadząca poruszyła tematykę terminologii (sponsor, kierownik projektu itp.) oraz standardów pracy nad projektem – przygotowania karty projektu, planowania kolejnych etapów pracy, narzędzi kierownika projektu.
Wykład wzbudził dyskusję na temat możliwości zastosowania w praktyce standardów zarządzania projektem i zarządzania kryzysem.

Konferencja odbyła się na dwudziestym pierwszym piętrze biurowca Skylight, w Pure Sky Club. Po spotkaniu gospodarz klubu zaprosił wszystkich gości na partię sportowego pokera.
Informacje o kolejnych spotkaniach z cyklu zarządzania projektami będą pojawiać się na stronie www.mpiweb.pl, gdzie będzie można dokonać rejestracji.
Partnerami spotkania byli Pure Sky Club, Conrego i Gdansk Convention Bureau.

 

Zdj. Małgorzata Sosnowska, www.ketti.pl.