W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
Widok

Meetings Week Poland 2014 odbędzie się na Stadionie Narodowym

Meetings Week Poland 2014 odbędzie się na Stadionie Narodowym -
Rozpoczęła się rejestracja na konferencje i warsztaty w ramach drugiej edycji wspólnego projektu MPI Poland, SKKP, SBE i SOIT.
 
Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-21 marca 2014 roku w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego. Jak podkreślają jego organizatorzy, będzie prawdziwy maraton wydarzeń konferencyjno-eventowych promujących znaczenie przemysłu spotkań w Polsce. Od poniedziałku do piątku będzie można uczestniczyć w spotkaniach edukacyjnych i networkingowych, wzbogacić swoją wiedzę o tym, jak z sukcesem zaplanować i zorganizować konferencję lub korporacyjny event oraz poznać najlepszych fachowców w Polsce, którzy mogą w tym pomóc. Pięć dni to pięć różnych wydarzeń przygotowywanych przez wiodące stowarzyszenia branżowe. Meetings Week Poland organizowany jest po raz drugi a jego rangę podkreśla patronackie zaangażowanie Ministerstwa Sportu i Turystyki. Do udziału w wydarzeniach organizatorzy zapraszają nie tylko przedstawicieli branży spotkań, ale też wszystkich obecnych i potencjalnych klientów – planistów konferencji i zleceniodawców eventów, a także media i sojuszników z instytucji otoczenia biznesowego oraz osób odpowiadających za rozwój miast i regionów. 
 
Skąd się wzięło Meeting Week Poland?
 
Podstawą decyzji o realizacji projektu Meetings Week Poland było zainicjowane jesienią 2012 r. porozumienie marketingowe czterech stowarzyszeń polskiej branży spotkań: Stowarzyszenia „Konferencje i Kongresy w Polsce”, Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorow Spotkan MPI Poland, Stowarzyszenia Branży Eventowej i Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel. Projekt wielodniowej konferencji pod hasłem Meetings Week Poland został zainicjowany przez MPI Poland podczas debaty stowarzyszeń branżowych, która odbyła się w ramach targów ITM Business Tourism w Warszawie. Celem Meetings Week jest uzyskanie efektu skali, aby pokazć znaczenie branży spotkań dla gospodarki kraju oraz skupienie w jednym czasie osób z całego środowiska, aby wyrazić opinię istotnych dla przyszłości profesjonalistów odpowiadających za realizację różnego rodzaju wydarzeń, konferencji i kongresów.
 
Organizatorzy Meetings Week Poland 2014 kierują zaproszenie do udziału do przedstawicieli działów marketingu, HR, PR, sprzedaży, zakupów, osób odpowiedzialnych za organizację wydarzeń w firmach i instytucjach, agencji działających w sektorze spotkań, przedstawicieli dostawców, w tym hoteli i centrów konferencyjno-targowych, firm multimedialnych, cateringowych, przewoźników, a także dziennikarzy.
 
Rośnie znaczenie usług dla branży MICE
 
Meeting Industry to określenie coraz częściej używane na świecie dla podkreślenia wielkiej liczebności i rosnącego znaczenia branży specjalistycznych usług związanych z organizacją konferencji, kongresów, targów, wystaw, eventów i wydarzeń różnych środowisk zawodowych. W Polsce co roku odbywa się kilkadziesiąt tysięcy spotkań realizujących różnorodne biznesowe cele klientów. Spotkania zawsze miały wielkie znaczenie dla firm, instytucji i stowarzyszeń. Nowoczesne narzędzia komunikacji zdalnej, w tym wszechobecność internetu, wcale nie umniejszają roli spotkań, co więcej rodzą głód kontaktu twarzą w twarz. Jednak współczesne spotkania ewoluują, otwierają się na nowe narzędzia i oczekiwania młodych generacji. I w takiej nowej, ambitnej formie konferencje nadal pełnię rolę głównego narzędzia komunikacji marketingowej, o najwyższej skuteczności w przekazywaniu wiedzy, budowaniu emocji i kształtowania postaw zespołów ludzkich.
 
Program Meetings Week Poland 2014:
 
17 marca: Zebranie regionalnych convention bureaux (POT) – spotkanie zamknięte
17 marca: Poland Meetings Destination (The Warsaw Voice)
18 marca: Event jako narzędzie biznesowe (SBE)
19 marca: Akademia SOIT
20 marca: Szkolenie MPI Poland Club
20 marca: IX Studencka Konferencja Naukowa IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw
21 marca: II Konferencja „Normy Spotkań - Specyfikacje, Wytyczne, Praktyka” (SKKP)