W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
Widok

MPI EMEC 2015 odbędzie się w Krakowie!

MPI EMEC 2015 odbędzie się w Krakowie! -

Międzynarodowa konferencja stowarzyszenia MPI European Meetings and Events Conference – EMEC w 2015 roku odbędzie się w Krakowie w ICE Centrum Kongresowym. Oferta została przygotowana wspólnie przez MPI Poland Club oraz Poland Convention Bureau, Kraków Convention Bureau i Centrum Kongresowe ICE Kraków.

 

Największa konferencja branży spotkań pierwszy raz w Polsce 


Bardzo cieszę się, że Polska będzie gościła to prestiżowe wydarzenie. Będzie to doskonała okazja pokazania na rynku przemysłu spotkań, że Polska jako stosunkowo młody kierunek, jest gotowa na przyjęcie tego prestiżowego wydarzenia i doskonale poradzi sobie z jego organizacją. – mówi Krzysztof Celuch, Kierownik PCB POT.
EMEC to doroczny zjazd organizowany przez Stowarzyszenie MPI, zrzeszające 24 000 organizatorów spotkań i wydarzeń biznesowych z blisko 90 krajów całego świata. Spotkanie w Krakowie będzie kolejnym w Europie, ale dopiero drugim w Europie Środkowej (poprzednio w 2012 spotkanie odbyło się w Budapeszcie). Co roku gromadzi ono ponad 400 przedstawicieli branży spotkań, którzy mogą nawiązywać nowe kontakty biznesowe i budować markę swojego kraju na międzynarodowej arenie.

 

Promocja Polski i Krakowa - rozpoczęta

MPI wspiera działania promocyjne kraju-gospodarza poprzez promocję Polski i Krakowa podczas targów branżowych poprzedzających EMEC 2015 - IMEX we Frankfurcie, IMEX America w Las Vegas, EIBTM w Barcelonie, oraz podczas corocznego kongresu MPI World Education Congress. Materiały promocyjne pojawią się również w mediach społecznościowych stowarzyszenia – m.in. kanału YouTube.
Spotkanie odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków, jednym z największych i najnowocześniejszych w Europie. Decyzja organizacji o lokalizacji konferencji cieszy przedstawicieli obiektu: To dla nas ogromny zaszczyt, że prestiżowa konferencja EMEC 2015 odbędzie się właśnie w Krakowie, w nowopowstającym Centrum Kongresowym ICE Kraków. Jestem przekonana, że nasze miasto zachwyci organizatorów i uczestników wydarzenia, a nowoczesny obiekt, jakim jest ICE Kraków, spełni wszystkie ich oczekiwania. – mówi Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, które jest operatorem Centrum Kongresowego ICE Kraków.