W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
Widok

MPI Poland Club Spring Meeting 30 maja w Gdańsku

MPI Poland Club Spring Meeting 30 maja w Gdańsku -

Kolejne, trzecie już w tym roku spotkanie MPI Poland Club odbędzie się w piątek, 30 maja 2014 r. w gdańskiej PGE Arenie. Tematem spotkania będzie współpraca pomiędzy podwykonawcami i DMC/PCO/agencjami w profesjonalnym przygotowywaniu ofert.

 

MPI Poland Club zaprasza na Spring Meeting do lóż VIP gdańskiej PGE Areny. Tematem szkolenia będzie współpraca pomiędzy podwykonawcami - venue, hotel, catering oraz DMC/PCO/agencjami w profesjonalnym przygotowywaniu ofert.
Sukces organizatora przygotowującego ofertę - firmy DMC, PCO lub agencji jest uzależniony od tego, jak dobrze sprecyzowaną i szczegółową ofertę otrzyma on od swoich podwykonawców, takich jak: hotel, firma cateringowa, tłumacze itp. Kluczowy jest również czas nadesłania ofert. W czasie szkolenia uczestnicy dowiedzą się jakie są oczekiwania zleceniodawców dotyczące ofert. Podczas workshopu, na praktycznych przykładach pokazane zostaną najczęstsze błędy i sposoby ich unikania.

 

Więcej informacji i rejestracja na stronie MPI Poland.

 

Specjalne ceny rejestracji na szkolenie w Gdańsku:

MPI Member - 69,00 zł,
Członek Gdańskiej Organizacji Turystycznej - 89,00 zł,
Non MPI Member, nie będący członkiem GOT - 119,00 zł,
Student - 59,00 zł,
Corporate Meeting Planner MPI Member - bezpłatnie,
Coroprate Meeting Planner non Member - bezpłatnie jedno spotkanie.