W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
Widok

MPI Poland Club zaprasza na jesienne spotkanie

MPI Poland Club zaprasza na jesienne spotkanie -
5 września 2014 r. MPI Poland Club zaprasza swoich członków, sympatyków i wszystkich zainteresowanych na Autumn Meeting na Stadionie Narodowym w Warszawie.
 
Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.00. Jego uczestnicy będą rozmawiać o wydarzeniach specjalnych - wielkich produkcjach sportowych i artystycznych - oraz o tym, w jaki sposób można wykorzystać je w codziennej pracy organizatorów spotkań. "Wydarzenia specjalne dają unikatowe możliwości pogłębienia relacji z klientami i współpracownikami. Na konkretnych przykładach będziemy poszukiwać pomysłów i dobrych praktyk, które możemy zaimplementować do naszych codziennych realizacji" - zachęcają organizatorzy.
 
O godz. 18:30, od razu po zakończeniu spotkania jego organizatorzy zapraszają na Windsurfing na Narodowym, czyli - będący częścią prestiżowego PWA World Tour - Halowy Puchar Świata w Windsurfingu. To jedna z niewielu okazji, by zobaczyć na żywo surferów pędzących po wielkim basenie z prędkością 70 km/h, w wietrze produkowanym przez 30 gigantycznych wiatraków na płycie Stadionu Narodowego. Każdy uczestnik MPI Autumn Meeting otrzyma gratisowy bilet na to wydarzenie.
 
Więcej szczegółów - na stronie MPI Poland Club.
 
Bilety na MPI Autumn Meeting można zarezerwować pod tym adresem.