W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
Widok

MPI Poland zaprasza na konferencję

MPI Poland zaprasza na konferencję -

Już jutro - 4 października w warszawskim hotelu Radisson Blu Centrum odbędzie się jesienna konferencja MPI Poland Club, poświęcona bezpieczeństwu organizowanych eventów.
 

 

 

 

 

 


Podczas spotkania poruszane zostaną najważniejsze  aspekty prawne i logistyczne, a zleceniodawcy i organizatorzy będą mieli okazje porozmawiać o bezpieczeństwie z własnej zawodowej perspektywy. Konferencja o charakterze praktyczno-warsztatowym będzie dla uczestników  okazją do znalezienia rozwiązań niezbędnych podczas przygotowywania bezpiecznego eventu.

Jakie pytania muszą zadać sobie klient, organizator i podwykonawcy zanim przystąpią do organizacji wydarzenia? Czy przygotowując event wiemy, czym naprawdę jest bezpieczeństwo i jakie konsekwencje możemy ponieść, jeżeli nie będziemy przestrzegać przewidzianych prawem procedur? Czy każde ubezpieczenie nas chroni? Odpowiedzi na te i inne pytania słuchacze poznają słuchacze na spotkaniu MPI Poland.

O praktycznych zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy będzie mówił Mateusz Gorzkiewicz specjalista ds. Bezpieczeństwa pożarowego i szkoleniowiec. Z kolei Magdalena Vielhaber OEM Marketing Activation Manager w firmie Castrol przedstawi politykę korporacji w zakresie bezpieczeństwa i wynikające stąd wymagania wobec wykonawców i podwykonawców eventów. O aspektach prawnych działalności turystycznej opowie dr Piotr Cybula pracownik naukowy, radca prawny, członek International Forum of Travel and Tourism Advocates. Wystąpienia ekspertów zamknie  Artur Potocki z firmy brokerskiej Link Brokers, który od lat pomaga ubezpieczać firmy turystyczne. Przedstawi on zasady działania gwarancji ubezpieczeniowych obowiązujących w turystyce, dostępne formy zabezpieczeń finansowych oraz zakres działania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.

W czasie praktycznych warsztatów uczestnicy będą mogli omówić ze specjalistami problemy bezpieczeństwa organizowanych przez siebie imprez i podzielić się własnymi doświadczeniami.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja pod adresem http://mpi.conrego.pl/. Sponsorem spotkania jest sieć hoteli Radisson Blu oferująca nowy koncept konferencyjny eXperience meetings by Radisson Blu.

 
 
źródło: www.mpiweb.pl