W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
Widok

MPI EMEC 2015 ze specjalnymi cenami dla polskiej branży konferencyjnej

MPI EMEC 2015 ze specjalnymi cenami dla polskiej branży konferencyjnej -

Pierwsze trzy dni lutego to data kolejnej edycji European Meetings and Events Conference, która w tym roku odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Najważniejsze wydarzenie branży spotkań w Polsce organizowane jest przez stowarzyszenie Meeting Professionals International i w Polsce odbędzie się po raz pierwszy. Polscy specjaliści branży MICE mogą skorzystać ze specjalnej propozycji cenowej na opłatę rejestracyjną.


EMEC 2015 to wydarzenie rangi międzynarodowej, na której spotykają się przedstawiciele branży spotkań nie tylko z Europy. Na jego program składa się 50 sesji edukacyjnych w formie warsztatów oraz konferencji. Tematyką sesji będzie m.in. strategiczne zarządzanie spotkaniami, planowanie spotkań, trendy, przepisy unijne, czy sposoby na aktywizację widza. Wykłady poprowadzą takie osobistości jak Mike Walsh, CEO z firmy specjalizującej się w projektowaniu globalnego biznesu XXI w. Tomorrow, czy dr Alan Watkins, CEO z Complete Coherence Ltd., ekspert w zakresie psychologii przywództwa, wykładowca w Neuroscience and Psychological Medicine at Imperial College oraz European School of Management w Londynie. W tegorocznej edycji EMEC weźmie także udział grupa 25 hosted buyers - 15 europejskich oraz 10 ze Stanów Zjednoczonych prowadzących działalność w Europie.

 

Specjalne ceny dla polskich przedstawicieli branży konferencyjnej

Udział w wydarzeniu nie kosztuje mało, a organizatorom od początku zależało na uczestnictwie przedstawicieli lokalnego rynku konferencyjnego, dlatego stworzono dla nich specjalną propozycję cenową. Obejmuje ona wszystkich profesjonalistów branży spotkań z Polski. Członkostwo w stowarzyszeniu MPI nie jest wymagane – dla tych, którzy zapłacą za udział w konferencji roczne członkostwo jest w cenie. Koszty udziału w MPI EMEC dla członków MPI z Polski to 300 euro netto. Planiści spoza stowarzyszenia zapłacą 525 euro netto, zaś dostawcy o 50 euro więcej.

Rejestracja dla członków MPI z Polski jest możliwa pod adresem: .