W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
Widok

Bezpieczeństwo na eventach tematem grudniowego spotkania MPI Poland Club

Bezpieczeństwo na eventach tematem grudniowego spotkania MPI Poland Club -

Warszawski Hotel Bristol 8 grudnia 2015 r. będzie gościł członków i sympatyków MPI Poland Club podczas kolejnego seminarium. Tym razem tematem spotkania będzie bezpieczeństwo w eventach. Wśród gości znajdzie się m.in. Alan Law.

 

„Health, safety, security, environment”, czyli „Zdrowie, bezpieczeństwo, ochrona, środowisko” – to inspiracja kolejnego spotkania MPI Poland Club, które odbędzie się 8 grudnia br. w Warszawie. To zagadnienie jest istotne również przy organizacji eventów, dlatego uczestnicy spotkania i goście wspólnie zastanowią się co powinniśmy wiedzieć, na co zwrócić uwagę, aby nasze eventy były w 100% bezpieczne? Wśród gości pojawią się: Alan Law, międzynarodowy specjalista w tej dziedzinie, Magdalena Golonka, prawniczka, oraz Katarzyna Parysek i Sebastian Godula - praktycy, którzy na co dzień zmagają się z zapewnieniem najwyższego bezpieczeństwa swoich wydarzeń.


Szczegółowe informacje o rejestracji: http://mpi2015.conrego.pl.