W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
Widok

Ostatnie spotkanie w tym roku MPI Poland Club za nami!

Ostatnie spotkanie w tym roku MPI Poland Club za nami! -

Tematyką ostatniego w tym roku spotkania edukacyjnego MPI Poland Club był bezpieczny event. Odbyło się ono 8 grudnia w hotelu Bristol w Warszawie.

 

Pierwszą część spotkania tworzyły cztery prelekcje przygotowane przez zaproszonych gości. Rozpoczęła Katarzyna Parysek-Kasprzyk, Zastępca Dyrektora Biura Miasta Poznania, która omówiła największe i najbardziej skomplikowane realizacje, w które Poznań był zaangażowany, m.in. na przykładzie organizacji strefy kibica w centrum miasta podczas EURO 2012. Następnie Magdalena Golonka, prawniczka z kancelarii Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy, przedstawiła kwestie prawne związane z bezpieczeństwem podczas organizacji wydarzeń. Później głos zabrał Sebastian Godula, Founding Partner & CEO w agencji event-factory, który na podstawie swoich doświadczeń w organizacji eventów opowiedział jak zadbać o bezpieczeństwo podczas wydarzeń i jak ono jest ważne. Ostatnim speakerem był gość specjalny – Alan Law z Wielkiej Brytanii, który przedstawił legislację w temacie bezpieczeństwa na Wyspach, a także ważne kwestie związane z zarządzaniem ryzykiem i planami zabezpieczenia imprez.

 

Po wystąpieniach speakerów przyszedł czas na część warsztatową, która prowadzona była w technice campfire, dzięki czemu uczestnicy spotkania mogli w małych grupach porozmawiać z prelegentami i zadać bardziej szczegółowe pytania odnośnie nurtujących ich kwestii.

 

Na koniec odbyła się aukcja charytatywna, na której uczestnicy licytowali prace wykonane przez dzieci z Domu dla Dziecka w Przemyślu, będącego pod opieką Towarzystwa Nasz Dom. Zlicytowano aż 10 prac za łączna kwotę 1900 zł!

 

Już teraz wiadomo, że kolejne spotkanie MPI Poland Club odbędzie się 22 stycznia 2016 r. ponownie w Warszawie i dotyczyć będzie ono skutecznej komunikacji w negocjacjach handlowych.