W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
Widok

Skuteczna komunikacja w negocjacjach – konferencja MPI 22 stycznia w Warszawie

Skuteczna komunikacja w negocjacjach – konferencja MPI 22 stycznia w Warszawie -

Kolejna konferencja edukacyjna organizowana przez MPI Poland Club już 22 stycznia br. w Centrum Konferencyjnym Kopernik w Warszawie. Tematem najbliższego spotkania będzie skuteczna komunikacja w negocjacjach handlowych.


Gośćmi nadchodzącej edycji konferencji edukacyjnej MPI będą Mike Liwicki, który może pochwalić się 30-letnim doświadczeniem w FBI – opowie o komunikacji niewerbalnej stosowanej przez amerykańskie służby specjalne, którą również można wykorzystać w biznesie – oraz dr Małgorzata Majewska, pracownik naukowy Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ – przedstawi tajniki komunikacji werbalnej. Po wystąpieniach speakerów odbędzie się część warsztatowa, podczas której będzie czas na pytania i dyskusje.

 

Konferencja odbędzie się o godz. 9.30 w Centrum Konferencyjnym Centrum Nauki Kopernik.

 

Aby wziąć w niej udział należy zarejestrować się na stronie: https://mpi-komunikacja.conrego.pl/.

 

Dla członków MPI Poland Club spotkanie jest darmowe, studenci oraz pracownicy firm, mających przedstawiciela w MPI zapłacą 150 zł, pozostali niezrzeszeni 499 zł.