W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
Widok

MPI Poland zaprasza na spotkanie edukacyjne – Najlepsze praktyki hospitality

MPI Poland zaprasza na spotkanie edukacyjne  – Najlepsze praktyki hospitality -

W czwartek 8 września 2016 roku odbędzie się kolejne spotkanie edukacyjne organizowane przez oddział MPI Poland Chapter. Miejscem wydarzenia będzie Sala Miedziana Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, w Pałacu Krzysztofory, przy Rynku Głównym 35. Początek o godzinie 10.00.

 

 

MPI Poland Chapter wraz z Kraków Convention Bureau po raz kolejny zaprosi osoby zainteresowane na konferencję, której głównym tematem będą najlepsze praktyki obsługi klienta w branży hospitality. Prelegentami będą, znani już z poprzednich szkoleń organizowanych przez MPI, dr Małgorzata Majewska z Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ, Filip Skrzeszewski, ekspert firmy Z-Faktor, zajmujący się badaniami poziomu obsługi klienta w branży hotelowej, a także Agnieszka Faracik-Leśniak, prezes stowarzyszenia MPI Poland Chapter.

 

 

Tematem wykładów będą zagadnienia autoprezentacji i różnych aspektów komunikowania się z klientem, a także najczęściej popełniane błędy w obsłudze gości biznesowych. Po prelekcjach goście będą mieli okazję wziąć udział w 40-minutowych sesjach warsztatowych w formacie Campfire.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny dla członków MPI Poland Chapter oraz krakowskich przedstawicieli branży hospitality.

 

Rejestracja od 12 sierpnia po uprzednim kontakcie z organizatorami. Szczegółowe informacje pod adresem: http://www.mpiweb.pl/ lub www.convention.krakow.pl