W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
Widok

MPI Chapter Business Summit 2012-2013

MPI Chapter Business Summit 2012-2013 -

W ostatnich dniach września w Stanach Zjednoczonych odbyło się coroczne spotkanie zarządów oddziałów MPI z całego świata, w którym udział wzięli również przedstawiciele polskiego klubu MPI.

 

 

 

 

 

 

Spotkanie, które odbyło się w Dallas w dniach 27-29 września na celu miało umożliwienie liderom oddziałów MPI nawiązanie kontaktów a także podzielenie się własnymi dobrymi praktykami.

Pierwszego dnia odbyła się sesja przedkonferencyjna przeznaczona dla prezesów elektów oddziałów MPI. W piątek uczestnicy mogli nauczyć się, jak osiągać efekty poprzez wywieranie wpływu, w jaki sposób skutecznie nawiązywać i utrzymywać kontakty biznesowe i prywatne oraz jak je efektywnie wykorzystywać. Popołudniowe grupowe warsztaty poświęcone były m.in. skutecznemu planowaniu, działaniom Fundacji MPI, finansowaniu organizacji. W sobotę podczas krótkich sesji  uczestnicy wymieniali się swoimi doświadczeniami oraz dzielili  problemami, z jakimi spotykają się w swoich działaniach w oddziałach MPI. Konferencję zakończył swoim Prezes MPI Kevin Hinton oraz Thoma Singera wystąpiieniem traktującym o roli kontaktów międzyludzkich w drodze do zawodowego i osobistego sukcesu.

- Konferencja MPI w Dallas to wyśmienita platforma wymiany doświadczeń pomiędzy oddziałami MPI całego świata – mówi Wojciech Liszka Prezes MPI Poland Club.- Dzięki temu możemy korzystać z wiedzy i doświadczeń tych, którzy robią to dużo lepiej od nas.

 Zarząd MPI przygotował dla oddziałów europejskich specjalny długofalowy program, który umożliwia rozwój oddziałów w ramach globalnej organizacji, przy użyciu wsparcia szkoleniowego, marketingowego i finansowego MPI. Plan ma zostać wdrożony w życie w roku 2013.

     
źródło: www.mpiweb.pl