W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
Widok

EIBTM zakończone sukcesem

EIBTM zakończone sukcesem -

Targi EIBTM w Barcelonie stanowią niepowtarzalna okazję, by nie tylko nawiązać nowe kontakty handlowe, ale też podpatrzeć co robi konkurencja, skorzystać z doświadczeń innych, a także wziąć udział w wartościowych warsztatach szkoleniowych.
 

 

 

 

 

 


W tym roku EIBTM obchodzi 25 urodziny. Z tej okazji targom towarzyszyły dodatkowe atrakcje. Można było m.in. skorzystać z możliwości poprowadzenia wykładu lub prelekcji o nowych technologiach, wykorzystywanych w swojej firmie w ramach EIBTM Future Events Experience. Z tej szansy skorzystali Anna Górska z Gdansk Convention Bureau oraz Seweryn Jakubiec z ICP Group, w której są również członkowie MPI Poland.

Podczas targów Stowarzyszenia takie jak ICCA, SITE czy MPI organizują tak zwane Happy Hours, aby członkowie mogli się lepiej poznać. W Happy Hour organizowanym przez MPI wzięli w tym roku udział również członkowie MPI Poland Club obecni na targach.

źródło: www.mpiweb.pl