W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
Widok

Poznaj skuteczne sposoby na wystąpienia publiczne

Poznaj skuteczne sposoby na wystąpienia publiczne -
17 stycznia 2013 r. w Warszawie miało miejsce kolejne spotkanie MPI Poland Club, w którym wzięło udział około 40 uczestników. Jego tematem przewodnim były „Wystąpienia publiczne”, a gościem specjalnym Mateusz Kusznierewicz, który opowiedział jak przygotowuje się do prezentacji oraz podzielił się ze słuchaczami swoimi sposobami na radzenie sobie ze stresem.
 
 
 
 
 
 
Zdaniem Kusznierewicza kluczem do sukcesu jest uświadomienie sobie, co nas stresuje i co jest powodem naszego zdenerwowania lub rozdrażnienia. Inne rady Mateusza to „jeśli coś robisz, rób to najlepiej jak potrafisz” oraz „staraj się łączyć swoją pasję z życiem zawodowym”.
 
Drugim ekspertem spotkania była Aneta Esnekier, właścicielka firmy „Projekt pasja”, która podczas dwugodzinnych warsztatów „w pigułce” przekazała techniki tworzenia dobrej i skutecznej prezentacji. Zaprezentowała m.in. metodę 5W stosowaną w planowaniu każdej prezentacji, która w praktyce oznacza:
Who – Kto?, czyli do kogo będziemy mówić.
What for – Po co?, czyli z czym chcemy, zęby nasi słuchacze wyszli z prezentacji.
Where – gdzie?, gdzie prezentacja się odbędzie.
When – kiedy?, kiedy prezentacja będzie miała miejsce.
What & How – Co i jak? – jak przygotuję prezentację. 
 
Partnerami spotkania były firmy Brillavmedia, Conrego i Myślnik. Kolejne spotkanie MPI Poland Club zaplanowano odbędzie się w Warszawie w dniu 22 marca 2013 r. Jego temat to: „Budowanie zespołu. Jak nie stracić pracownika?”. Więcej szczegółów na jego temat można odnaleźć na stronie internetowej stowarzyszenia.
 
źródło: www.mpiweb.pl