W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Pracowite powitanie wiosny

  Pracowite powitanie wiosny -

  Pod koniec ubiegłego tygodnia miały miejsce trzy spotkania branżowe, w które było zaangażowane Poland Convention Bureau POT.

   

   

   

   

   

   

   

   

  W czwartek, 15 marca w siedzibie Polskiej Organizacji Turystycznej spotkały się Regionalne Convention Bureaux. Zebrania takie odbywają się kilka razy do roku i mają na celu omówienie wspólnych działań, wymianę pomysłów i idei. Każde spotkanie wzbogacone jest o program edukacyjny, który tym razem obejmował zagadnienia takie jak: kontakty z mediami i sztuka prezentacji, współpraca między obiektem a Convention Bureau oraz współpraca z regionalnymi CVBs. Partnerem spotkania było Warsaw Convention Bureau.

  Dzień później w centrum konferencyjnym Golden Floor odbyło się coroczne spotkanie MPI Poland, na którym zaproszeni mówcy dzielili się swoją wiedzą na temat budowania swojej kariery w branży oraz korzystania z możliwości, jakie niesie za sobą członkostwo w międzynarodowym stowarzyszeniu MPI zrzeszającym profesjonalistów branży spotkań.

  W sobotę 17 marca miała miejsce 7 już edycja międzynarodowej konferencji IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw skierowanej do studentów, którzy swoją przyszłość wiążą z turystyką biznesową. Konferencję otworzył m.in. dyrektor Departamentu Planowania Marketingowego POT – Robert Kępiński. Co roku profesjonaliści z całego świata dzielą się swoją wiedzą z zakresu możliwości, jakie daje przemysł spotkań a także odpowiadają na każde pytania zadane przez studentów. Ponad to zebrani w Uczelni Vistula studenci mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie IMEX University Challenge, w którym nagrodą jest udział w największych targach przemysłu spotkań IMEX we Frankfurcie oraz możliwość dalszej rywalizacji o udział w konferencji MPI WEC, która w tym roku odbędzie się w Saint Louis w Stanach Zjednoczonych. Do konkursu zgłosiło się trzech uczestników, a wygrała studentka Wyższej Szkoły Rekreacji i Turystyki w Warszawie – Anna Gliwa.

   

   

  źródło: www.poland-convention.pl