W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Polska rozpoczęła przygotowania do Targów EIBTM

  Polska rozpoczęła przygotowania do Targów EIBTM -

  Po raz kolejny Polska weźmie udział w targach przemysłu spotkań EIBTM - the Global Meetings and Events Exhibition, które odbędą się w dniach 27 - 29 listopada 2012 w Barcelonie.

   

   

   

   

   

   


  Targi EIBTM to jedno z największych tego typu eventów skierowanych do branży spotkań. Są także jednym z najważniejszych wydarzeń wystawienniczych z zakresu przemysłu spotkań na świecie zarówno ze względu na liczbę kupujących, jak i efektywność rozmów handlowych. Głównym celem targów jest nawiązanie kontaktów oraz promocja destynacji.

   

  Targom towarzyszą liczne seminaria, warsztaty i konferencje edukacyjne z zakresu przemysłu kongresowego we współpracy z największymi międzynarodowymi stowarzyszeniami konferencyjnymi m.in.: MPI, ICCA, SITE, ESAE, IAPCO i EFAPCO.

   

  Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej serdecznie zaprasza do wspólnego udziału na narodowym stoisku. Termin składania zgłoszeń mija 15 września, jednak ze względu na ograniczoną powierzchnię stoiska o przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń.
   

   

  Zgłoszenie uczestnictwa pobrać można ze strony: http://www.pot.gov.pl/targi-i-wystawy/eibtm-2012/

   

   

  źródło: www.pot.gov.pl
               www.konferencje.pl