W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Branża przemysłu spotkań dla dzieci

  Branża przemysłu spotkań dla dzieci -

  3 września 2012 roku odbędzie się kolejna akcja CSR z cyklu „Wracamy do Ogrodu” zapoczątkowana w 2011 roku, a zainspirowana projektem IMEX Challenge Poland 2010.

   

   

   

   

   

   


  Branża przemysłu spotkań zaproszona została do Krakowa aby wspólnie przeobrazić tereny wokół Specjalistycznej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Parkowa”. Celem projektu jest pomoc młodzieży z zaburzeniami emocji poprzez rozbudowę ogrodu oraz budowę centrum sportowo – rekreacyjnego w postaci zewnętrznej siłowni .

  W projekcie udział weźmie Krakowskie Biuro Festiwalowe, ICE Kraków oraz Krakow Convention Bureau a także pracownia Architektury Krajobrazu PIM ART. Twórcy projektu wychodzą z założenia, że warto na dwa dni opuścić biuro i zainwestować swój czas w bezinteresowną pomoc innym. Najlepszą nagrodą za pracę będzie uśmiech i wdzięczność młodych ludzi.


  - Dzięki zeszłorocznemu doświadczeniu wierzymy, że i tym razem projekt spotka się z uznaniem nie tylko branży, ale przede wszystkim przyniesie wiele radości i pożytku wychowankom placówki – mówią organizatorzy.

   

  Przypomnijmy, że podczas  IMEX Challenge Poland 2010 do Warszawy zjechało 16 przedstawicieli światowego przemysłu spotkań aby wziąć udział w projekcie. Przez 3 dni zespół IMEX Challenge Poland 2010 rewitalizował ogród i tereny dookoła Rodzinnego Domu Dziecka w Wesołej.
   

   

  źródło: www.poland-convention.pl
               www.konferencje.pl