W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Polak wyróżniony przez Convention Industry Council

  Polak wyróżniony przez Convention Industry Council -

  Krzysztof Celuch, Kierownik PCB POT uhonorowany został przez międzynarodowe jury prestiżowej organizacji Convention Industry Council.
   

   

   

   

   

   

   

   

  Krzysztof Celuch wyróżniony został w kategorii "Young Professionals". Pacesetters Award przyznawana jest osobom, które wyjątkowo angażują się w rozwój międzynarodowego przemysłu spotkań, które inicjują zmiany zmierzające do rozwoju branży spotkań oraz reprezentują profesjonalizm i działają zgodnie z zasadami etyki biznesu.

   - Wyróżnienie CIC PAYP to przede wszystkim nagroda, która przyznawana przez grupę osób sterujących światowym przemysłem spotkań. To właśnie CIC jest parasolem zrzeszającym wszystkie organizacje branżowe, kreatorem trendów i dobrych praktyk. Czuję się wyróżniony i dziękuję organizacji ICCA za nominację. Mam nadzieję, że dzięki temu Polska będzie jeszcze bardziej widoczna - mówi Krzysztof Celuch.


  Kierownika PCB POT do nagrody nominował CEO stowarzyszenia ICCA - Martin Sirk. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się podczas targów IMEX America w Las Vegas na gali zorganizowanej przez CIC.


  The Convention Industry Council to organizacja mająca na celu wspieranie rozwoju branży przemysłu spotkań poprzez nadawanie certyfikatów uznawanych na całym świecie. CIC zrzesza ponad 100 000 członków indywidualnych oraz prawie 20 000 firm umożliwiając im rozwój i doskonalenie zawodowe. Jej członkami są znaczące międzynarodowe stowarzyszenia takie jak ICCA, MPI, IAPCO czy DMAI.


  źródło: www.poland-convention.pl