W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  PCB zaprasza do dyskusji na temat wizerunku rynku spotkań w Polsce

  PCB zaprasza do dyskusji na temat wizerunku rynku spotkań w Polsce -

  W 2013 roku pojawi się nowa odsłona kampanii promocyjnej Polskiej Organizacji Turystycznej skierowana na zagraniczne rynki priorytetowe. Przedstawiciele Poland Convention Bureau zachęcają podmioty działające w branży spotkań do wzięcia udziału w konsultacjach dotyczących tego przedsięwzięcia.

   

   

   

   

   


  Tym razem Polska przedstawiona zostanie w bajkowych odsłonach jako kraj urokliwy i barwny, poruszający wyobraźnię i przenoszący odbiorcę w świat fantazji. - Utrzymana zostanie główna idea kampanii - nadal pokazujemy Polskę oczami odwiedzającego ją turysty i gościa biznesowego, rekomendującego pobyt w naszym kraju - mówi Krzysztof Celuch, kierownik Poland Convention Bureau. - W związku z tym, że kampania POT dedykowana jest także przemysłowi spotkań, zwracam się z prośbą o przesłanie sugestii i pomysłów odnośnie zaadoptowania baśniowej linii kreacyjnej na potrzeby branży przemysłu spotkań oraz propozycje miast i produktów, które Państwa zdaniem warto byłoby przedstawić. Kampania dla przemysłu spotkań prowadzona będzie m.in. na rynku włoskim, hiszpańskim, irlandzkim, indyjskim, chińskim i japońskim od połowy 2013 roku - dodaje.

  Kierownik PCB zaznacza, że wypracowana wspólnie koncepcja promocji Polski powinna być spójna, a także odpowiadająca oczekiwaniom i opiniom branży oraz regionów. - Serdecznie zapraszam do dzielenia się pomysłami dotyczącymi promocji polskiego przemysłu spotkań. Tym razem chcielibyśmy ukazać „spotkania” w bajkowy sposób. Sugestie można przesyłać do dnia 30 stycznia 2013 r. na adres e-mail krzysztof.celuch@pot.gov.pl.

  źródło: www.poland-convention.pl