W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Kolejni planiści w Warszawie w ramach "Unique Winter Experience"

  Kolejni planiści w Warszawie w ramach Unique Winter Experience -

  W dniach 23–26 stycznia 2013 r. w Warszawie odbył się FAM Trip. Tym razem do stolicy Polski zaproszeni zostali organizatorzy spotkań z nowych rynków priorytetowych: Belgii, Holandii oraz Szwecji.

   

   

   

   

   

   


  Po raz pierwszy Poland Convention Bureau połączyło to wydarzenie z międzynarodowymi targami ITM Warsaw, których część – targi ITM Business Tourism - była poświęcona przemysłowi spotkań. Pierwszego dnia goście mieli okazję w skrócie poznać historię, najciekawsze atrakcje i zabytki  w trakcie poznawczego przejazdu przez Warszawę, a także poznać siebie nawzajem podczas powitalnej kolacji. Drugi dzień stanął pod znakiem spotkań branżowych. Przedstawiciele PCB wspólnie z Warsaw Convention Bureau przedstawiliy atuty Polski i Warszawy, po czym zaprosiliy gości na wizytację targów ITM Warsaw. Następnie odbyło się spotkanie z przedstawicielami polskiej branży – rekomendowanymi firmami zajmującymi się organizacją konferencji i podróży motywacyjnych. Oderwaniem się od obowiązków zawodowych były kulinarne warsztaty z szefem kuchni Hotelu Sheraton wraz ze smakowaniem wspólnie przyrządzonych potraw.

  Kolejny dzień pełen był zimowych wrażeń. Przed południem goście mieli okazję wypróbować swoje siły podczas coraz bardziej popularnej gry w curling.  ieczór spędzony w Narvil Conference & Spa w  podwarszawskim Serocku uatrakcyjnił pokaz ICE Show & Workshop oraz kolacja składająca się z tradycyjnych polskich potraw. Uczestnicy, dla których nie straszne było zimno, mogli własnoręcznie wykonać lodowe rzeźby pod okiem wyszkolonych trenerów.

  FAM Trip było pierwszym tego typu wydarzeniem w 2013 roku i kolejnym w ramach projektu „Promujmy Polskę Razem”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Projekt realizowany przez Polską Organizację Turystyczną ma na celu promocję Polski jako atrakcyjnego miejsca turystycznego, także w kontekście przemysłu spotkań. Kolejne wydarzenie FAM TRIP zaplanowane jest na maj 2013 we Wrocławiu i jego okolicach.

  źródło: www.poland-convention.pl