W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Przedłużenie rekomendacji dla profesjonalnych organizatorów kongresów

  Przedłużenie rekomendacji dla profesjonalnych organizatorów kongresów -

  Od początku 2013 r. wszystkie firmy rekomendowane przez Poland Convention Bureau przedłużyły bądź odnowiły swoje rekomendacje. Do grona PCO dołączyły również Międzynarodowe Targi Poznańskie.
   

   

   

   

   

   


  Jak informuje PCB, firmy dokonały przedłużenia lub odnowienia rekomendacji poprzez przesłanie statystyk odnośnie zorganizowanych spotkań oraz uzupełnienie odpowiedniej dokumentacji potwierdzającej ich profesjonalizm. Grono dotychczasowych rekomendowanych organizatorów powiększyło się także o Międzynarodowe Targi Poznańskie, które po raz pierwszy dołączyły do programu.

  Poland Convention Bureau w dalszym ciągu zaprasza do udziału w programach rekomendacji firmy specjalizujące się w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów oraz podróży motywacyjnych w Polsce. Rekomendacje dają możliwość uczestniczenia w działaniach podejmowanych w celu promocji Polski oraz pozyskiwaniu klientów, takich jak udział w prezentacjach Roadshow, uczestnictwo w targach branżowych na narodowym stoisku Polski czy organizacja wizyt studyjnych. Dodatkowo informacje o firmach przekazywane są do osób zainteresowanych organizacją spotkań w Polsce. Do firm posiadających rekomendacje przekazywane są także zapytania, które wpływają do PCB POT. Rekomendacje mogą uzyskać podmioty gospodarcze posiadające odpowiednie doświadczenie organizacyjne, zaplecze techniczne oraz przeszkolony zespół pracowników umożliwiający pełną realizację kongresu czy programu motywacyjnego.

  źródło: Poland Convention Bureau