W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Polska zaprezentowała się na bałtyckich targach branży spotkań

  Polska zaprezentowała się na bałtyckich targach branży spotkań -

  Podczas targów Convene, które odbyły się w dniach 13-14 lutego 2013 r. w Centrum Wystawowo-Kongresowym Litexpo w Wilnie, na polskim stoisku narodowym odbyło się 40 spotkań z zainteresowanymi naszym krajem organizatorami konferencji.
   

   

   

   

   

   


  Były to pierwsze targi przemysłu spotkań poświęcone krajom Regionu Morza Bałtyckiego. Głównym celem wydarzenia było wzmocnienie pozycji Północnej i Wschodniej Europy jako destynacji konferencyjnej. Za polskie stoisko odpowiadało Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej. Ponadto nasz kraj był reprezentowany na targach przez Gdańsk Convention Bureau oraz grupę hosted buyers.

   

  Na imprezie zaprezentowało się ponad 100 wystawców reprezentujących convention bureaux, hotele i centra konferencyjne, PCO, DM oraz, dostawców usług dla sektora eventowego. Na targach obecnych było także ponad 120 hosted buyers z Europy - głównie z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Skandynawii i krajów Beneluksu, a także Polski.

  Charakterystyczną cechą targów Convene jest fakt, że wszyscy wystawcy dysponowali na nich taką samą powierzchnią wystawienniczą, a stoiska zostały wybudowane są przez gospodarza imprezy.

  źródło: Poland Convention Bureau