W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Raport przemysłu spotkań: Ponad 18000 spotkań w 2010 roku

  Raport przemysłu spotkań: Ponad 18000 spotkań w 2010 roku -

  23 września br. podczas targów TT Warsaw zostaną opublikowane wyniki badań dotyczących przemysłu spotkań i wydarzeń za rok 2010.
  Raport „Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce – Poland Meetings and Events Industry Report 2011” -  pierwsza na polskim rynku publikacja, podejmująca próbę zdefiniowania wielkości rynku organizacji spotkań i wydarzeń będzie dostępna zarówno w wersji online jak i drukowanej.

   

   

   


  Współpraca z regionalnymi i miejskimi Convention Bureaux w Polsce, obiektami konferencyjnymi oraz Szkołą Główną Handlową doprowadziła do wydania przez Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej charakterystyki ponad 18000 spotkań i wydarzeń, które odbyły się w 2010 roku w Polsce. Jest to ponad 400% więcej niż w roku ubiegłym.

  Przemysł spotkań, przynosząc znaczące zyski dla lokalnych przedsiębiorstw i miejscowości jest coraz ważniejszym elementem gry biznesowej, politycznej i gospodarczej. Przygotowany Raport określa liczbę spotkań i wydarzeń w poszczególnych miastach i regionach objętych działaniem jednostek Convention Bureaux oraz innych obiektów, które wzięły w nim udział. Jest podstawą do analizy polskiego przemysłu spotkań i wspólnej jej promocji.

  Wszystkich zainteresowanych szczegółowymi wynikami zapraszamy na konferencję Poland Convention Bureau POT do Sali B w Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska na godz.: 10:00 w dniu 23.09.2011.

   

   

  źródło: www.poland-convention.pl