W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Polskie biura spotkań promowały nasz kraj w Danii

  Polskie biura spotkań promowały nasz kraj w Danii -

  28 lutego 2013 r. w  Hotelu Admiral w Kopenhadze odbyła się kolejna prezentacja pod hasłem „Polska. Move Your Imagination”. W spotkaniu wzięło  udział 30 duńskich planistów, którzy są zainteresowani Polską jako destynacją na organizację konferencji, spotkań i wydarzeń.

   

   

   

   

   


  Polskimi partnerami spotkania było Gdańsk Convention Bureau oraz po raz pierwszy Poznań Convention Bureau. Poza udziałem w prezentacjijej  uczestnicy mieli okazję nawiązania bliższych kontaktów biznesowych oraz uzyskania dodatkowych informacji podczas kolacji i w części poświęconej na networking. Częścią spotkania była także loteria, której uczestnicy mogli wygrać m.in. weekend dla dwóch osób w Dworze Oliwskim w Gdańsku i IBB Andersia Hotel w Poznaniu, Gdańską Kartę Turysty oraz zestaw upominków od Poland Convention Bureau. Dzięki współpracy z firmą Kursuslex relacja z prezentacji zamieszczona zostanie w jedynym w Danii magazynie branżowym "Moderplus+" ("Meetings Plus"), który dociera do blisko 10 tysięcy duńskich planistów wydarzeń.

  Kolejne organizowane w ramach Projektu „Promujmy Polskę Razem” współfinansowanego z funduszy europejskich prezentacje typu roadshow odbędą się już w kwietniu 2013 r. we Francji, Niemczech  i Holandii.