W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Nowe rekomendacje dla organizatorów konferencji

  Nowe rekomendacje dla organizatorów konferencji -

  Jak co roku, Poland Convention Bureau rekomenduje branżowe firmy. Tym razem dwuletnie rekomendacje biura otrzymało pięciu PCO oraz pięciu organizatorów podróży motywacyjnych.

   

   

   

   

     Rekomendacje dają możliwość uczestniczenia w działaniach podejmowanych w celu promocji Polski oraz pozyskiwaniu klientów, takich jak udział w prezentacjach Roadshow, uczestnictwo w targach branżowych na narodowym stoisku Polski czy organizacja wizyt studyjnych.

  W 2013 roku rekomendacje na dwa lata otrzymały firmy Intercrac, Poland Concept DMC, Mazurkas Travel, Maestro Meetings & Incentives, Vengo jako organizatorzy podróży motywacyjnych oraz Poland Concept DMC, Targi Kielce, Viventum, Grupa A05 oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie jako PCO. Dodatkowo do końca obecnego roku w programie znajdują się także firmy, które swoje rekomendacje otrzymały w roku ubiegłym. Pełna lista rekomendowanych firm wraz z danymi kontaktowymi dostępna jest na stronie POT/PCB w zakładce "Zorganizuj Spotkanie: Organizatorzy Kongresów oraz Organizatorzy Podróży Motywacyjnych".

  Przedstawiciele Poland Convention Bureau w dalszym ciągi zapraszają do udziału w programach rekomendacji firmy specjalizujące się w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów oraz podróży motywacyjnych w Polsce.

  źródło: Poland Convention Bureau