W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Warszawa i Poznań na liście potencjalnych lokalizacji targów WOMEX

  Warszawa i Poznań na liście potencjalnych lokalizacji targów WOMEX -
  Oferty dwóch rekomendowanych przez PCB Profesjonalnych Organizatorów Kongresów (PCO) znalazły się na liście potencjalnych destynacji na organizację The World Music Expo WOMEX 2015-2017.
   
   
   
   
   
   
   
  WOMEX ogłosił dziewięć europejskich miast, które znalazły się na liście potencjalnych miejsc goszczących to wydarzenie w latach 2015–2017, wśród których znajdują się dwa polskie miasta - Poznań i Warszawa, reprezentowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Poland Concept DMC.
   
  The World Music Expo WOMEX jest międzynarodową platformą networkingową dla światowej branży muzycznej. To doroczne, pięciodniowe wydarzenie składa się z targów, festiwalu, oraz licznych konferencji. Łącznie WOMEX otrzymał oferty od ponad 20 europejskich miast. - Z uwagi, że WOMEX jest tak wieloaspektowym spotkaniem międzynarodowym obejmującym festiwal, targi czy konferencję, wiele różnych aspektów musiało być wziętych pod uwagę przy wyborze miast - mówi Daniela Teuber, Dyrektor Produkcji WOMEX.
   
  Już wkrótce przedstawiciele targów przeprowadzą wizytacje wybranych miejsc.
   
  źrodło: Poland Convention Bureau