W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Polski roadshow przyciągnął francuskich meeting plannerów

  Polski roadshow przyciągnął francuskich meeting plannerów -

  4 kwietnia 2013 r. w Paryżu podczas międzynarodowych targów Meedex odbyła się kolejna prezentacja roadshow pod hasłem „Polska. Move Your Imagination”, w której wzięło udział 120 planistów z rynku francuskiego.
   

   

   

   

   

   


  Spotkanie, które odbyło się w jednym z najbardziej unique venues w Paryżu - słynnym Carrousel de Louvre - miało na celu prezentację i promocję Polski pod kątem organizacji spotkań i wydarzeń. Podczas krótkich, trzyminutowych prezentacji przedstawiciele polskich destynacji oraz  firm eventowych mieli nie tylko przekazać najważniejsze informacje o miastach, które reprezentują oraz usługach, które świadczą - wydaje się, że ważniejszym było, aby zgodnie z hasłem spotkania, poruszyć wyobraźnią zaproszonych gości i tym sam zachęcić do odwiedzenia Polski. Poza ogólnymi prezentacjami regionów i firm, udział w wydarzeniu to przede wszystkim możliwość indywidualnych rozmów, nawiązania kontaktów biznesowych oraz poznania przyszłych potencjalnych klientów. Częścią spotkania była także loteria, w której uczestnicy mogli wygrać wartościowe nagrody od partnerów, między innymi weekendowe pobyty w Polsce oraz pakiety upominków.

  Polskimi partnerami wydarzenia byli: DMC Poland, Gdańsk Convention Bureau, Intercrac DMC, Kraków Convention Bureau, Poland Concept DMC, Poznań Convention Bureau oraz Warsaw Convention Bureau. Roadshow w Paryżu zorganizowany został przy współpracy z organizatorem targów Meedex International oraz Polskim Ośrodkiem Informacji Turystycznej w Paryżu. Wcześniej Poland Convention Bureau organizowało już prezentacje Roadshow w Goteborgu oraz Kopenhadze. Kolejne odbędą się jeszcze w kwietniu 2013 r. w Niemczech i Holandii. Wydarzenia są organizowane w ramach współfinansowanego z funduszy europejskich projektu „Promujmy Polskę Razem”.

  źródło: Poland Convention Bureau, Gdańsk Convention Bureau