W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Warszawa zaistnieje w prestiżowym francuskim tygodniku

  Warszawa zaistnieje w prestiżowym francuskim tygodniku -

  W dniach 3–6 kwietnia 2013 r. w Warszawie miała miejsce wizyta studyjna dziennikarki francuskiego pisma "Tour Hebdo" przeznaczonego dla branży turystycznej, który w dużej części poświęcony jest przemysłowi spotkań.

   

   

   

   

   

   


  Celem wizyty była prezentacja Warszawy, jej atrakcji turystycznych oraz zaplecza konferencyjnego, które zostaną opisane w formie reportażu w stałej rubryce tygodnika „Regard sur la ville” ("Spojrzenie na miasto"). Adresowana do turystów biznesowych i indywidualnych publikacja ma na celu przekazanie czytelnikom informacji na temat pobytu w stolicy Polski. Artykuł ukaże się również na portalu internetowym tygodnika, który odnotowuje 200 tys. odsłon miesięcznie oraz w rozsyłanym do subskrybentów newsletterze, który na chwilę obecną obejmuje ok. 25 tys. kontaktów.

  W trakcie wizyty francuska dziennikarka odwiedziła najnowsze stołeczne inwestycje - Sound Garden Hotel i Muzeum Historii Żydów Polskich - oraz takie obiekty konferencyjne jak Hotel Intercontinental, Pure Sky Club czy Stadion Narodowy. Jej zainteresowanie wzbudziły również Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Chopina oraz Pałac Kultury i Nauki.

  Ukazujący się w nakładzie 5 tysięcy egzemplarzy francuski tygodnik "Tour Hebdo" jest adresowany do agentów podróży i touroperatorów oraz turystów indywidualnych. Nowa koncepcja tytułu kładzie nacisk na informacje przydatne dla klienta biznesowego. Wizyta studyjna dla czasopisma została zorganizowana przy współpracy z Polskim Ośrodkiem Informacji Turystycznej w Paryżu oraz Warsaw Convention Bureau.

  źródło: Poland Convention Bureau