W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Polska promuje się na targach IMEX 2013

  Polska promuje się na targach IMEX 2013 -
  Po raz kolejny Poland Convention Bureau POT jest organizatorem polskiego stoiska narodowego na jednych z największych targów turystyki biznesowej w Europie – IMEX 2013 we Frankfurcie. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w dniach 21–23 maja 2013 r.
   
   
   
   
   
   
   
  Jak co roku we Frankfurcie spotka się branża z całego świata by promować swoje destynacje i produkty przemysłu spotkań. Na polskim stoisku G400, swoje oferty będą prezentować regionalne Convention Bureaux, firmy zajmujące się organizacją spotkań oraz obiekty konferencyjne. Podczas targów podsumowana zostanie kampania promocyjna rozpoczęta w 2011 roku "Polska. Move Your Imagination" oraz zainagurowana jej nowa odsłona - "Polska. Come and find your story". Reklamy Polski pojawią się w codziennej gazecie Show Daily, na stronie internetowej targów, w miejscu zwrotu identyfikatorów oraz podczas Future Leaders Forum. Ponadto Poland Convention Bureau POT jest partnerem centrum edukacyjnego – IMEX CIC Inspiriation Center, gdzie przeprowadzane będą sesje edukacyjne dla branży. Trzeciego dnia targów – 23 maja w ramach centrum edukacyjnego odbędzie się premiera raportu Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce - Poland Meetings and Events Industry Report 2013.
   
  Serdecznie zapraszamy także na Happy Hours, które odbędzie się 22 maja w godz. 17 – 18.30 na polskim stoisku narodowym G400. Wydarzenia te pozwalają na nawiązanie kontaktów biznesowych w nieco mniej formalny sposób, w miłej atmosferze.
   
  Stoisko narodowe Polski będzie miejscem spotkań biznesowych prowadzonych według indywidualnych grafików podwystawców, jak również prezentacji zorganizowanych przez PCB POT dla grup Hosted Buyers. Wystawcami na nim będą: Convention Bureau Katowice, DMC Poland, Grupa TRIP, ICE Krakow, Krakow Convention Bureau, Malopolska Region, Mazurkas Travel, MICE Poland, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań Convention Bureau, Select Poland, Pałac Kultury i Nauki orazWarsaw Convention Bureau.
   
  Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji IMEX w roku 2012 wzięło udział 3,5 tys. wystawców z 157 krajów, reprezentujących krajowe i regionalne biura turystyczne, największe grupy hotelowe, linie lotnicze, convention bureaux, usługodawców, stowarzyszenia, korporacje i itp.. Organizatorzy przewidują, że tegoroczny event będzie się cieszył jeszcze większym zainteresowaniem.