W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Polska 25-ta w rankingu ICCA

  Polska 25-ta w rankingu ICCA -
  W najnowszym rankingu opublikowanym przez stowarzyszenie ICCA Polska z udokumentowanymi 150 spotkaniami stowarzyszeń, znalazła się na 25 pozycji i zajmuje najwyższe miejsce w rankingu państw Europy Środkowej.
   
   
   
   
   
   
   
  Publikacja ICCA to najbardziej znany i ceniony raport ukazujący wielkość rynku. Jest on nie tylko motywatorem do rozwoju destynacji, ale także czynnikiem decyzyjnym przy wyborze miejsca spotkania. Wierzymy, że dzięki tegorocznemu wynikowi coraz więcej spotkań będzie organizowanych w Polsce i w następnych latach pojawimy się na jeszcze wyższych miejscach.
   
  ICCA to największe stowarzyszenie zajmujące się prowadzeniem badań nad wielkością przemysłu spotkań w kontekście spotkań stowarzyszeń. Podmiot przygotowuje swój ranking na podstawie zebranych danych o spotkaniach stowarzyszeń (association meetings), które odbywają się cyklicznie, skupiają minimum 50 uczestników, migrują pomiędzy co najmniej 3 państwami. Polskie miasta, które zostały ujęte w rankingu to: Warszawa – 46 spotkań, Kraków – 39 spotkań, Gdańsk  – 15 spotkania, Poznań – 15 spotkań oraz Wrocław – 7 spotkań.