W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Kolejny FAM TRIP Poland we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku

  Kolejny FAM TRIP Poland we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku -
  Poland Convention Bureau wybrało Wrocław i Dolny Śląsk jako następne destynacje na FAM TRIP w Polsce.
   
   
   
   
   
   
   
  Przedstawiciele branży spotkań z Europy mają się spotkać we Wrocławiu podczas kolejnej odsłony FAM TRIP w Polsce. Będą mieli okazję odwiedzić najbardziej rozpoznawalne i warte zobaczenia miejsca w regionie, w tym również obiekty przystosowane do organizacji imprez masowych. Od 29 maja do 1 czerwca 2013 roku goście z całej Europy będą zapoznawać się z kompleksem Hali Stulecia, Panoramą Racławicką, Ostrowem Tumskim czy Stadion Miejski. Na Dolnym Śląsku goście odwiedzą Winnicę Adoria i Pałac Wojanów.
   
  FAM TRIP’y („wyjazdy rozpoznawcze”) to świetna okazja dla event managerów i meeting planerów, aby zapoznać się z nowymi miejscami na całym świecie. Organizatorzy imprez po tego typu wyjazdach mogą w przyszłości łatwiej polecać i sprzedać je swoim klientom.
   
  Będzie to druga impreza tego typu w 2013 roku, organizowana w ramach projektu: "Promujmy Polskę Razem", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Projekt jest realizowany przez Polską Organizację Turystyczną i ma na celu promocję Polski jako atrakcyjnego miejsca, również w kontekście przemysłu spotkań.