W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Rozpoczęła się promocja Polski na rynkach azjatyckich

  Rozpoczęła się promocja Polski na rynkach azjatyckich -
  Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej rozpoczęło działania promocyjne w ramach projektu „Lubię Polskę”, obejmującego rynki azjatycke: Chiny, Indie i Japonię.
   
   
   
   
   
   
   
  Jako pierwsze, rozpoczęte zostały działania na rynku Japońskim, gdzie funkcjonuje Polski Ośrodek Informacji Turystycznej. W czerwcu odbyły się dwie podróże studyjne, w których udział wzięli przedstawiciele japońskich touroperatorów zajmujących się także przemysłem spotkań. Obecnie prowadzimy nabór uczestników na prezentację i warsztaty Roadshow w Indiach, które odbędą się w dniach 22-27 sierpnia 2013.
   
  Spotkania z branżą przemysłu spotkań oraz turystyczną odbędą się w New Delhi, Kalkucie i Mumbaju. Do udziału w prezentacjach zapraszamy członków Regionalnych Organizacji Turystycznych oraz członków stowarzyszeń branży spotkań, którzy posiadają rekomendację Poland Convention Bureau POT.
   
  Oprócz podróży studyjnych i prezentacji Roadshow, prowadzone będą następujące działania: kampania prasowa oraz internetowa, publikacja suplementu Polska. Site inspection oraz prezentacji Polska by Kate.