W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Kolejny FAM TRIP w Poznaniu już za nami

  Kolejny FAM TRIP w Poznaniu już za nami -
  W dniach 26 – 29 czerwca 2013 r. w Poznaniu oraz Regionie miał miejsce kolejny FAM TRIP, czyli wydarzenie skierowane do organizatorów spotkań i wydarzeń z rynków priorytetowych.
   
   
   
   
   
   
  Poland Convention Bureau zaprosiło do stolicy Wielkopolski 10 przedstawicieli branży spotkań - po to, by zaprezentować jego ofertę usług konferencyjnych oraz wydarzeń motywacyjnych. W programie znalazły się takie atrakcje jak zwiedzanie miasta, wizytacja obiektów posiadających możliwości organizacji spotkań, a wśród nich Poznań Congress Center, Schron Przeciwatomowy Prezydenta Miasta Poznania czy Pałac Wąsowo oraz pobyt w Olandii – krainie wypoczynku i konferencji.
   
  Nie obyło się także bez wizytacji lokalnego browaru LECH wraz z pokazem produkcji piwa. Na uczestników czekała także degustacja, zarówno tradycyjnej polskiej kuchni jak i nowoczesnych dań międzynarodowych.  Podczas spotkania odbyła się także prezentacja Poznań Convention Bureau. Za organizację wydarzenia FAM TRIP w Poznaniu odpowiedzialna jest rekomendowana firma Poland Concept DMC.
   
  Ostatni FAM TRIP finansowany w ramach projektu Promujmy Polskę Razem na 7 europejskich rynkach priorytetowych odbędzie się już w dniach 10 – 14 lipca w Warszawie i Krakowie. Wydarzenie to organizowane jest przy współpracy z grupą Starwood Hotels & Resorts w Polsce.