W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Polskie konferencje w branżowym hiszpańskim magazynie

  Polskie konferencje w branżowym hiszpańskim magazynie -
  Końca dobiegła wizyta studyjna dziennikarza hiszpańskiego magazynu branżowego "Meet In", której celem będzie artykuł na temat polskiej oferty konferencyjnej. Jego  publikacja zaplanowana jest na wrzesień 2013 r.
   
   
   
   
   
   
   
  W trakcie tygodniowej podróży, dziennikarz poznał trzy polskie miasta, które cieszą się zainteresowaniem organizatorów konferencji i podróży motywacyjnych – Gdańsk, Kraków i Warszawę.  Bogaty program obejmował wizytację hoteli z zapleczem konferencyjnym, unikatowych obiektów takich jak Stocznia Gdańska, Stadion Narodowy, Zamek w Malborku, Muzeum Historii Żydów Polskich, Kopalnię Soli w Wieliczce i wiele innych.
   
  Ważnym elementem każdej wizyty jest także poznanie historii oraz kultury polskich miast. Oprócz zwiedzania ich historycznych części, nie zabrakło także degustacji tradycyjnych polskich potraw oraz dań kuchni międzynarodowej. Przedstawiono zarówno historyczne, jak i nowoczesne obiekty posiadające zaplecze konferencyjne, wysokiej klasy hotele światowych sieci oraz te stylowe, butikowe.  Polska różnorodność sprawia, że wymagania każdego organizatora konferencji czy podróży motywacyjnych zostaną spełnione.
   
  Magazyn "Meet In" jest wiodącym hiszpańskim magazynem skierowanym do branży przemysłu spotkań. Dystrybuowany jest kwartalnie do 15 000 odbiorców obejmujących organizatorów, dostawców, osoby decyzyjne w firmach, podróżujących. Podróż studyjna została zorganizowana na wniosek Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej w Madrycie, przy współpracy z Gdańsk Convention Bureau, Kraków Convention Bureau oraz Warsaw CB.