W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  FAM TRIP dla branży spotkań w Warszawie i Krakowie

  FAM TRIP dla branży spotkań w Warszawie i Krakowie -

  14 lipca 2013 r. zakończył się FAM TRIP zorganizowany w Warszawie i Krakowie dla przedstawicieli branży przemysłu spotkań z wybranych rynków priorytetowych.

   
   
   
   
   
   
   
  Przy współpracy z partnerem - grupą hotelową Starwood, uczestnikom zostały przedstawione największe atrakcje regionów. Pierwszego dnia odbyło się zwiedzanie Stadionu Narodowego wraz z warsztatem kulinarnym (firma SODEXO) zakończonym wspólną kolacją oraz prezentacją Warsaw Convention Bureau. W programie następnego dnia znalazły się wizytacje takich obiektów jak: Zamek Królewski, Muzeum Historii Żydów Polskich, Pałac Kultury i Nauki. Organizatorów spotkań przyciągają one doskonałym zapleczem konferencyjnym ulokowanym w historycznych i kulturowych wnętrzach. W ciągu dwóch pierwszych dni odbyły się wizytacje Hotelu Bristol oraz Westin, należących do grupy Starwood.
   
  Kolejny intensywny dzień rozpoczął pobyt w Centrum Nauki Kopernik oraz wizytacja i lunch w Hotelu Sheraton, po której uczestnicy udali się do Krakowa, gdzie drugiego dnia odbyła się wizytacja krakowskiego hotelu Sheraton. Interaktywne zwiedzanie z przewodnikiem obejmowało między innymi starówkę, Muzeum Podziemia Rynku i Kościół Mariacki. Odbyła się także prezentacja nowego centrum konferencyjnego ICE Kraków Congress Center oraz Kraków Convention Bureau zakończona quizem. Po prezentacji odbyło się również spotkanie z firmami posiadającymi rekomendację PCB. Podsumowaniem wydarzenia było zwiedzanie Kopalni Soli Wieliczka, posiadającej unikatowe zaplecze na organizację wydarzeń połączone z kolacją.
   
  Był to już ostatni FAM TRIP skierowany do branży przemysłu spotkań z rynków: Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Szwecja, Belgia, Dania, Holandia. Wszystkie organizowane były w ramach projektu Promujmy Polskę Razem współfinansowanego ze środków unijnych.
   
  Już wkrótce Poland Convention Bureau zaprosi na wizyty studyjne kolejnych organizatorów z rynków, na których rozpocznie się polska kampania.