W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  PCB wyróżnione certyfikatem jakości

  PCB wyróżnione certyfikatem jakości -

  Poland Convention Bureau POT jako pierwsza polska instytucja oraz trzecie europejskie Convention Bureau zostało wyróżnione certyfikatem jakości "Accredited Destination Marketing Organization" przyznawanym przez organizację DMAI (Destination Marketing Association International).

   

   

   

   

   

   

  Jest to certyfikat, potwierdzający kompetencje i profesjonalizm instytucji zajmującej się promocją destynacji. Uzyskanie akredytacji na 4 lata wiąże się ze spełnieniem ponad 120 wymagań z zakresu zarządzania, finansów, zasobów ludzkich, technologii, marketingu, obsługi, sprzedaży, komunikacji, badań oraz innowacji.

  - Będąc członkiem stowarzyszenia DMAI, na początku tego roku podjęliśmy wyzwanie, aby sprostać wymogom stawianym przed najlepszymi Convention Bureaux na świecie. Teraz z radością możemy potwierdzić, że dołączyliśmy do tego wyjątkowe grona – komentuje Krzysztof Celuch CMM, CITE.


  Otrzymanie akredytacji wiązało się z przygotowaniem wielu dokumentów przedstawiających zasady i procedury działania, a także ustanowieniem nowych standardów i ich przestrzeganiem. W ramach niej, Poland Convention Bureau POT zobowiązuje się m.in. do podnoszenia profesjonalizmu w obsłudze klientów czy międzynarodowej współpracy na rzecz rozwoju globalnego przemysłu spotkań.


  - Poprzez wysłanie zgłoszenia oraz otrzymanie akredytacji DMAP, Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej potwierdziło swój profesjonalizm w obsłudze klientów i jakości koordynowanych programów – powiedział James T. Wood, FCDME, przewodniczący zarządu DMAP. - Certyfikat jakości DMAP potwierdza polskiej społeczności oraz potencjalnym odwiedzającym, że Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej, że jest to instytucja godna zaufania, a ich biznes jest w dobrych rękach – dodaje Wood.


  Poland Convention Bureau (PCB)
  , działa w strukturach Polskiej Organizacji Turystycznej i jest jednostką odpowiedzialną za promocję Polski jako atrakcyjnej destynacji dla organizacji spotkań i wydarzeń biznesowych.


  Destination Marketing Association International (DMAI) to najstarsza i najbardziej znana organizacja zrzeszająca Convention Bureau na świecie, która przyznaje akredytację.  źródło: www.poland-convention.pl