W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Krzysztof Celuch na dorocznym konwencie DMAI

  Krzysztof Celuch na dorocznym konwencie DMAI -
  Uczestnicy wyróżnieni w tegorocznej edycji programu "30 under 30" wzięli udział w DMAI’s Annual Convention, które odbyło się w dniach 15-17 lipca 2013 r. w Orlando na Florydzie. Wśród nich znalazł sie Krzysztof Celuch, Kierownik Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej.
   
   
   
   
   
   
   
  "30 under 30" to program dla liderów przemysłu spotkań, którzy poprzez swoją działalność na arenie międzynarodowej mają znaczący wpływ na rozwój przemysłu spotkań na świecie oraz zostali docenieni za profesjonalną i aktywną promocję swojej destynacji. W tym roku do grona 30 under 30 dołączył Krzysztof Celuch, Kierownik Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej. Jest on pierwszym Polakiem w konkursie wyróżnionym przez stowarzyszenie DMAI.
   
  W dorocznym spotkaniu edukacyjnym stowarzyszenia DMAI udział bierze ponad 1300 przedstawicieli przemysłu spotkań z całego świata. Ponad 40 sesji edukacyjnych DMAI’s Annual Convention ma na celu dostarczenie wiedzy na temat promocji regionów oraz nowych technologii. Wyróżnienie jakie daje udział w programie 30 under 30 to nie tylko edukacja, ale również możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej.