W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Poland Convention Bureau promuje konferencje w Polsce na zagranicznych rynkach

  Poland Convention Bureau promuje konferencje w Polsce na zagranicznych rynkach -
  W dniach 2–5 października 2013 r. w Poznaniu miała miejsce pierwsza podróż studyjna FAM TRIP dla organizatorów spotkań i wydarzeń. Uczestnicy poznali atrakcje i zaplecze konferencyjne Poznania i regionu w tym lokalne hotele, Poznań Congress Center, Pałac Wąsowo, Krainę Wypoczynku i Konferencji Olandię oraz wiele innych.
   
  Podejmowane przez Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej były elementem kampanii promocyjnej w ramach projektu „Promujmy Polskę Razem” na kolejnych rynkach europejskich: hiszpańskim, irlandzkim i włoskim. Uczestnicy spotkania mieli okazję do poznania historii i kultury miasta. Kolejny i ostatni w 2013 roku FAM TRIP zaplanowany został na grudzień w Krakowie i Regionie dla przedstawicieli hiszpańskiej branży. Natomiast w 2014 roku odbędzie się podróż dla włoskich organizatorów w Warszawie i regionie.
   
  PCB inwestuje w roadshow
   
  Ponadto PCB POT organizuje prezentacje Roadshow na rynkach priorytetowych, które mają na celu zapoznanie z polską ofertą konferencyjną oraz atrakcyjnością regionów. Do udziału w prezentacjach zapraszani są zarówno przedstawiciele branży – firmy posiadające rekomendację PCB POT, jak i również regionalne Convention Bureaux. Wszystkie prezentacje na rynkach europejskich odbędą się jeszcze w tym roku, w październiku w Hiszpanii, w listopadzie we Włoszech i Hiszpanii oraz w grudniu w Irlandii. Formuła Roadshow zakłada zarówno prezentacje PCB POT oraz partnerów, jaki i czas poświęcony na warsztaty i indywidualne rozmowy biznesowe. Dodatkowo, w ramach projektu prowadzona będzie kampania internetowa i prasowa na rynkach priorytetowych oraz wydana zostanie publikacja „Polska. Site Inspection” zawierająca najważniejsze informacje na temat organizacji spotkań i wydarzeń w Polsce.
   
  Projekt „Promujmy Polskę Razem” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 6.3 POIG 2007-2013.