W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Nowe reklamy promujące przemysł spotkań w Polsce

  Nowe reklamy promujące przemysł spotkań w Polsce -
  W ramach działań promocyjnych realizowanych na europejskich oraz azjatyckich rynkach powstały cztery nowe reklamy promujące konferencje, kongresy i spotkania w Polsce. Będą one wykorzystywane będą zarówno w kampanii prasowej, internetowej, jak i w innych działaniach marketingowych i PR-owych.
   
  Reklamy PCB POT promujące poszczególne miasta i produkty przemysłu spotkań powstały w ramach kampanii prowadzonej przez Polską Organizację Turystyczną jako jeden z jej istotnych elementów. W czerwcu br. kampania promująca polski przemysł spotkań realizowana w ramach projektu "Promujmy Polskę Razem" została rozszerzona na nowe kraje: Irlandię, Włochy, Hiszpanię. Projekt realizowany jest ze środków unijnych i potrwa do końca 2014 r. W tym samym czasie trwać będzie kampania na azjatyckich rynkach: Chiny, Indie i Japonia. Wszystkim działaniom realizowanym w ramach kampanii towarzyszy hasło: "Polska – Come and find your story".
   
  Wypromują branżę spotkań w Polsce
   
  Obecnie kontynuowane są działania z wykorzystaniem najbardziej efektywnych narzędzi, które sprawdziły się na poszczególnych rynkach oraz znakomicie spełniły swoją rolę wśród docelowych grup organizatorów spotkań i wydarzeń. Realizowana przez PCB POT multimedialna kampania wizerunkowo produktowa odnosi się do idei rekomendacji, która jak wynika z badań, pozostaje podstawowym źródłem przekazywania informacji.
   
  - Wykorzystaliśmy do naszej kampanii bajkowe motywy, które są nawiązaniem do archetypów i symboli oraz odgrywają rolę w kształtowaniu wyobrażeń o nas samych i naszym życiu. Przywołanie skojarzeń ze świata baśni i marzeń to zachęta do podróży do Polski - kraju, w którym jest wszystko możliwe, bo wszystko co ją tworzyło i tworzy jest unikatowe i inspirujące. Każdy region to inna opowieść, legenda i możliwości – mówi Rafał Szmytke, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.