W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Promują konferencje w Polsce na na targach EIBTM w Barcelonie

  Promują konferencje w Polsce na na targach EIBTM w Barcelonie -

  19 listopada br. rozpoczęły się jedne z największych i najważniejszych targów przemysłu spotkań – EIBTM w Barcelonie. Dziś odbywa się ostatni dzień imprezy, podczas której Poland Convention Bureau POT aktywnie promuje polską ofertę wśród organizatorów konferencji i spotkań z całego świata.

   
  Targi EIBTM są doskonałą okazją do zaprezentowania polskiej oferty konferencyjnej na arenie międzynarodowej. Podczas trzech dni trwania wydarzenia odbywają się spotkania indywidualne oraz prezentacje dla grup hosted buyers. 
   
  Polscy wystawcy na targach EIBTM
   
  Podobnie jak w poprzednich latach Poland Convention Bureau jest jest organizatorem stoiska narodowego, którego podwystawcami są organizatorzy spotkań i wydarzeń w Polsce, obiekty konferencyjne oraz przedstawiciele Regionalnych Convention Bureaux. Na stoisku F80 swoją ofertę konferencyjną prezentują w tym roku: Convention Bureau Katowice, EXPO Kraków, Furnel Travel International, Grupa TRIP, ICE Krakow Congress Centre JAN-POL DMC Poland, Krakow Convention Bureau i Małopolska Organizacja Turystyczna, Mazurkas DMC Poland, Poznan Congress Center, Warsaw Congress Centre, Warszawska Organizacja Turystyczna oraz Warsaw Convention Bureau. Wczoraj, 20 listopada na polskim stoisku odbył się Happy Hour - z muzycznym występem na żywo oraz cateringiem, a na uczestników czekały nagrody od polskich podwystawców. 
   
  Intensywna promocja polskiej branży spotkań
   
  W tym roku po raz pierwszy PCB POT prowadzi szeroką kampanię promocyjną, mającą na celu zaznaczenie aktywności Polski, zainteresowanie ofertą konferencyjną naszego kraju oraz zaproszenie na polskie stoisko. Reklamy promujące polski przemysł spotkań, jakie zobaczyć na targach to m.in. reklamy internetowe na stronie głównej oraz podstronach targowych, reklamy prasowe w katalogu targowym i w codziennej gazecie "Show Daily" oraz zewnętrzne, wielkoformatowe reklamy przed wejściem głównym na tereny targowe. Charakterystyczny kwiatek PCB jest również obecny na wszystkich identyfikatorach targowych. Ponadto PCB POT było partnerem poniedziałkowego wydarzenia EIBTM Forum goście spotkania wysłuchali krotkiej prezentacji na temat naszego kraju. Warto zaznaczyć, że reklamy promujące polski rynek spotkań były obecne w miejscu wydarzenia, na stronie internetowej i w specjalnie przygotowanym na tę okazję newsletterze. Ponadto PCB POT jest obecne w piśmie"Trends Report" - publikacji przedstawiająca najnowsze trendy i statystyki dotyczące przemysłu spotkań oraz rokowania na najbliższe lata.
   
  Promocja podczas targów EIBTM w Barcelonie realizowana jest w ramach projektu „Promujmy Polskę Razem”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.