W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Polskie stoisko narodowe na EIBTM okazało się sukcesem

  Polskie stoisko narodowe na EIBTM okazało się sukcesem -
  Tegoroczna edycja międzynarodowych targów branży spotkań EIBTM w Barcelonie przyciągnęła ponad 3000 wystawców oraz 4000 hosted buyers. Polskę na tym wydarzeniu reprezentowało Poland Convention Bureau POT, które podjęło się organizacji stoiska narodowego.
   
  Na polskim stoisku swoją ofertę zaprezentowali: Convention Bureau Katowice, EXPO Kraków, Furnel Travel International, Grupa TRIP, ICE Krakow Congress Centre, JAN-POL DMC Poland, Krakow Convention Bureau i Małopolska Organizacja Turystyczna, Mazurkas DMC Poland, Poznan Congress Center, Warsaw Congress Centre, a także Warszawska Organizacja Turystyczna i Warsaw Convention Bureau.
   
  Zachęcali do organizacji spotkań i konferencji w Polsce
   
  Łącznie na stoisku przygotowanym przez Poland Convention Bureau odbyło ponad 40 spotkań indywidualnych oraz 9 prezentacji grupowych, w których udział wzięło łącznie 87 osób zainteresowanych organizacją spotkań i wydarzeń w Polsce. Obecność naszego kraju na targach EIBTM wsparta była szeroką kampanią promocyjną. Logotyp PCB POT i zaproszenie na stoisko znajdowały się na każdym identyfikatorze. Ponadto reklamy Polski znajdowały się w codziennej gazecie "Show Daily", katalogu targowym, na stronie internetowej targów oraz przed głównym wejściem na targi. PCB POT było także partnerem wydarzeń edukacyjnych – EIBTM Forum oraz premiery raportu "Trends Watch", gdzie odbyły się prezentacje PCB POT.
   
  20 listopada na polskim stoisku odbyło się "Happy Hour" - wydarzenie promocyjne, które zostało poprzedzone energetyzującym muzycznym zaproszeniem. Muzyka na żywo, przyjemna i nieformalna atmosfera sprzyjały nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych. Zaproszeni goście mieli też okazję wziąć udział w loterii i wygrać atrakcyjne nagrody - pobyty w Polsce oraz upominki od polskich podwystawców.