W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Hiszpańscy i indyjscy meeting plannerzy poznali obiekty konferencyjne w Krakowie i Warszawie

  Hiszpańscy i indyjscy meeting plannerzy poznali obiekty konferencyjne w Krakowie i Warszawie -
  W dniach 11–15 grudnia 2013 r. w Krakowie i Regionie odbył się FAM TRIP dla przedstawicieli branży z Hiszpanii, a w dniach 16–20 grudnia w Warszawie i Krakowie - dla przedstawicieli touroperatorów, branży spotkań oraz mediów z Indii.
   
  Były to ostatnie w  2013 r. FAM TRIPy zorganizowane w ramach projektu „Promujmy Polskę Razem” oraz „Lubię Polskę” na rynkach zagranicznych. Spotkania były dla zagranicznych gości okazją to poznania największych atrakcji Małopolski i Mazowsza, zwiedzania obiektów konferencyjnych oraz odkrycia możliwości, jakie niosą podróże motywacyjne w Polsce.
   
  Odkrywali miejsca na konferencje w Krakowie i Warszawie
   
  W Warszawie uczestnicy z Indii poza zwiedzaniem miasta spotkali się z polską branżą spotkań. Z kolei w Krakowie, poza poznaniem historii i kultury miasta, uczestnicy wzięli udział w prezentacji Kraków Convention Bureau, Centrum Kongresowego ICE oraz krakowskich hoteli. Ponadto punktem zwiedzania była Kopalnia Soli w Wieliczce – zarówno jako atrakcja turystyczna, jak i miejsce organizacji konferencji. Następnie uczestnicy poznali uroki Tatr. Atrakcje w tej części programu to między innymi pobyt w Bukovina Termy & SPA, warsztat malowana bombek i innych ozdób świątecznych oraz śnieżne szaleństwo na skuterach. Odbyło się także spotkanie – warsztaty z reprezentantami polskiej branży spotkań.
   
  Za organizację FAM TRIPÓW odpowiedzialne były firmy Poland Concept DMC oraz Furnel Travel International.