W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Poland Convention Bureau zbiera dane dotyczące przemysłu spotkań w Polsce

  Poland Convention Bureau zbiera dane dotyczące przemysłu spotkań w Polsce -

  Do końca stycznia 2014 r. Poland Convention Bureau zbiera statystyki dotyczące polskiego przemysłu spotkań w Polsce. Już wkrótce zostaną one przedstawione w trzech raportach – jednym ogólnopolskim i dwóch międzynarodowych.

   
  Publikacji łącznie będzie trzy. Pierwszą będzie ogólnopolski „Raport Przemysł Spotkań i Wydarzeń w Polsce”, którego piąta, jubileuszowa edycja, odbędzie się już w maju 2014 roku. Już teraz przedstawiciele Poland Convention Bureau zapewniają, że w publikacji, poza omówieniem 2013 roku w przemyśle spotkań, znajdzie się kilka nowości. Podsumowanie statystyk polskiej branży MICE znajdzie się również w dwóch zagranicznych publikacjach, które należą do wiodących stowarzyszeń branżowych - ICCA i UIA. Jak czytamy na stronie internetowej PCB. Polska od lat widnieje w rankingach obu stowarzyszeń, co daje zarówno możliwość porównania się z innymi państwami, jak również sprawia, że nasz kraj jest widoczny i atrakcyjny.
   
  "Dzięki współpracy z regionalnymi Convention Bureaux, organizatorami oraz obiektami możemy sprawić, że Polska po raz kolejny wykaże wzrost liczby spotkań i wydarzeń. Serdecznie zachęcamy do przesyłania informacji o spotkaniach do wszystkich publikacji" - czytamy na stronie internetowej PCB. Ankietę do wypełnienia można znaleźć pod tym adresem.